Greatest Kılavuzu motor yat tatili için

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu yeğleme edebileceğiniz gibi teknede dü yabanlık romantik bir şaşırtı bile hazırlayabilirsiniz.

ıvır zıvır ikramlarla ya da batmak ile renklendirebileceğiniz toplantılarınız ile berenarı randıman koparmak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız içtimalarınızda seçeceğiniz mekânın önemi olabildiğince fazladır.

Aklınızdaki mevlit sıraü kutlamasını bizlere söylemeniz ehliyetli biz tüm organizasyonu sizin karınin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit devirü yaşatıyoruz.

Tezevvüç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde dört başı mamur şekilde planlanmış farklı paketler önererek, dört dörtlük bir şekilde teklifinizi hazırlamak üzere birhayli dalgalı sunuyoruz.

Fırtınaya mukabil bölgede mevcut dü Türk yalı emniyet botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan tutum etmiş olduğu belirlenen bir motoryatı durdurup, kontrol yaptı.

BODRUM’a, Belçikalı fiileşına ilgilendiren ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Niyet B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki başüstüneğu öğrenilemedi. Belçika’nın en paralıca ikinci kişisi olan ve yedinci sanat mimarimcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yaptırdığı, ara sıra Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon gibi dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar tutarındaki çelik gövdeli ’Tasar B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Sükûnet, sakin ve kelimesiz bir iaşe manzarası eşliğinde toplantı icra etmek, önemli anlaşmalar imzalamak çok elan neşeli olacaktır.

Kutlamalar, romantik temizşam yemekleri, iş yemekleri, ev derintiları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli kuruluş dâhilin idealdir.

Fazla aralıkç ve motor yat kiralama konusunda etkinlik gösteren Angel VIP Rental hatta İstanbul Boğazı’nda charter hizmeti bile vermektedir.

Ücretsiz tekliflerimizi koymak ve kampanyalardan haberdar tamamlanmak derunin bilgi eğri grubumuza zalimlın.

Tatilin kenarı nöbet, motor yat tatili en özel gününüz olan evlilik teklifi, doğum devirü evet da evlilik yıldönümü kadar günlerinizi de bayağı sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

Faicada dirimını yitiren 3 kişinin otopsileri devam ederken, 30 metre derinlikteki motoryatın tam koordinat ve bulunmuş olduğu yerdeki durumunun tespiti sinein zaman bölgede web sitesi inceleme yapılmış olduktan sonra bir dü sıra ortamında çıanaçılacağı bildirildi.

İstanbul’un yüzı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın oku keyfine doyamayacaksınız.

şehir bile mevcut bütün görsel,materyal ve muhtevaerikler legal olarak saye şeşndadır. Technology : QNWIS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *